Właśnie zakończyły się zmagania na Wimbledon – 💪Gratulacje dla Novak Djokovic za #20 🏆 .

Zmieniając trochę rejon świata i wracając na nasze podwórko chcielibyśmy się trochę pochwalić 🤩 Wczoraj 10.07.2021 odbył się w Bydgoszczy #EnvioTennisCup2021 na kortach Tenis Arena Bydgoszc.
Gwiazdami tego wieczoru byli – Agnieszka Radwanska oraz Dawid Celt.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie impreza oraz panujące ogólne obostrzenia impreza była ograniczona. Obowiązywały zaproszenia. Dzięki uprzejmości Pana Jarosława Kotewicza – Dyrektor Turnieju udało się jednej z wychowanek Pani Ewa Openchowska wziąść udział w wydarzeniu – była nią Julia Rybczyńska (12 lat). Wyróżnienie dla młodej tenisistki jest o tyle duże iż jako jedyna tenisistka reprezentowała powiat Aleksandrowski Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim, Gmina Aleksandrów Kujawski Aleksandrów Kujawski – Portal Miejski.
Innymi uczestnikami wydarzenia były kluby z Torunia oraz Bydgoszczy..
Jeszcze raz gratulujemy młodej tenisistce Julii Rybczyńskiej oraz trenerowi Pani Ewa Openchowska..
Materiałów z całego wydarzenia jest bardzo dlatego tez pozwolimy sobie o „dawkowanie” treści aby ich nie było od razu aż tak dużo 🎾 🎾🎾.

#EnvioTennisCup2021 #agnieszkaradawanska #radwanska #tenisciechocinek #ciechocinek #ajargroup #kortyznp #bydgoszcz #tenisbydgoszcz #dawidcelt #celt